Yalova Kreşleri Fiyatları

Yalova Kreşleri Fiyatları

Yalova Kreşleri Fiyatları 2021. Çocuk Yuvası Nedir ?  Yuvalar veya çocuk yuvaları, 0 ile 12 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların ve gerekli durumlarda 12 yaşını dolduran kız çocuklarının, bedensel, psikolojik ve sosyal gelişimlerini sağlamak ve eğitmek amacıyla kurulmuş zorunlu yatılı sosyal hizmet kuruluşlardır.

Çocuk yuvaları, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Buralarda korunmaya muhtaç çocuklar, özgüveni olan, sorumluluk sahibi, kendilerini düzgün ifade edebilen, bağımsız düşünen ve karar verebilen bireyler olarak yetiştirilmektedir. Aynı zamanda çocukların duygusal, fiziksel, zihinsel ve sosyal açılarda sağlıklı olmaları, doğru temel alışkanlıklar elde etmeleri ve milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlere bağlı olarak yetiştirmeleri hedef alınmıştır.

Kreş Yaşı Ne Olmalı ? Kreş Kırtasiye Malzemeleri ?  Yalova Kreşleri Fiyatları

 Kreş yaşı kaçtır ? Bilindiği gibi 3 yaşındaki çocuklar ilköğretim öncesi eğitimlerini anaokullarında almaktadır. 3 yaş öncesi çocuklar ise anaokulu yerine kreşe verilmektedir. Kreşe başlama yaşı konusunda ise uzmanlar net bir sınır koyamamaktadır. Çocuk eğer ruhsal ve fiziksel olarak uygun görülüyorsa, genelde ikinci yaşını doldurdukları andan itibaren kreşe verilebilir.

Günümüzde çocuklar ne yazık ki apartmanlarda büyümek zorundadır. Böyle olunca sadece anne ve babaların ve ailedeki diğer kişilerin eline kalmaktadır. Bu ise çocuğun sosyalleşmesinin önünde ciddi bir engeldir. Büyükler her ne kadar çocuk ile çocuk olmaya çalışsa da, bu hem uzun süreli olamamakta hem de çoğu zaman çocuğa yetmemektedir. Üstelik büyükler çocuğa karşı daha hoşgörülü davrandıkları için de çocuklar her dediklerini yaptırabilmekte ve paylaşmayı e kuralları bilememektedir.

Yalova Kreş Fiyatları

Kreş ve anaokulların verdiği hizmete göre değişmektedir.  Yaş grubuna göre 0 1 2 3 4 5 6, yemek, servis, yabancı dil, Yüzme, satranç ve diğer faktörlere göre değişmektedir. Anneli annesi oyun grubu yarın gün. Özel ve devlet belediye kreşleri.

Burada Yalova ili merkezinde faaliyet gösteren en iyi kreşleri ve anaokulunun iletişim bilgilerini aktarıyoruz. Siz de bu sitede yer almak istiyorsanız, vakit geçirmeden kreş veya anaokulu bilgilerinizi bizimle paylaşın. Her hangi bir fiyat talep edilmeden, eğitim kuruluşunuz bu sitede yer alacaktır. Özel veya devlet kreşleri olabilir.

Yalova ilçeleri kreşleri anaokulları için tıklayınız.

Yalova Kreşleri;

4 Mevsim Çocuk Kreşi

Özden Mh. Selahattin Eyyubi Cd.
No:40/1 Kadıköy – Yalova
0226 814 0444
[email protected]
https://4mevsimcocuk.com/

Yalova Küçük Mucitler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Gazi Osman Paşa Mah. Kazım Patıl Cad. No : 69 / A ( Eski Yenidoğan Cad. ) Yalova
Telefon Numaralarımız : 0226 811 35 37 – 0505 570 34 01
https://www.kucukmucitler.com/

Yalova Kreşleri Fiyatları

Yalova Kreşleri Fiyatları

Masal Kreş ve Gündüz Bakımevi

Okul öncesi eğitimin; yaşam boyu öğrenmenin başlangıcı olmasının yanı sıra çocukların kişilik yapılarını ve yaşama bakışlarını derinden etkileyen bir gelişim süreci olduğuna inanmaktadır.
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Kardelen Sk. No:9, 77600 Çiftlikköy/Yalova
Tel : 0 226 352 77 33

Frontpage

Yıldız Kreş ve Gündüz Bakımevi

Adres: Özden Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi no:17/1 Kadıköy/Yalova

Telefeon Numaramız: 0546 287 32 84

E-mail: [email protected]

Web : www.yildizlarkresi.com

Özel Bilge Park Kreş ve Gündüz Bakımevi

Telefon:
0542 318 45 09
0542 318 45 09
E-mail & Fax:
0542 318 45 09
[email protected]
Adres: İsmet Paşa Mahallesi, Girne Caddesi, Hekim Sokak, A Blok, No: 1 Merkez Yalova / TÜRKİYE

Özel Küçümenler Anaokulu

Adres: Sahil Mah. Poyraz Sok. No:3 Çiftlikköy Yalova

Telefon – E-Mail Telefon: +90 226 352 77 17
Gsm: +90 505 260 99 39
[email protected]

Yorum yapın