Özel Keçiören İlk Gelişim Anaokulu

Özel Keçiören İlk Gelişim Anaokulu keçiören ilçesi osmangazi mahallesi bölük caddesi üzerinde (Ufuktepe pazar yerinden aşağı doğru) bulunmaktadır. Anaokulu çok merkezi ve kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

Anaokulu ilk bakışta yol üstünde ve bir miktar eğimli bir arazide bulunmaktadır. Lakin resimlerde de görüleceği üzere gayet korunaklı ve yeterli bir alana sahiptir. Ayrıca anaokulunun önünde bulunan oyun alanı da çocuklar için yeterlidir.

Özel Keçiören İlk Gelişim Anaokulu bakımlı sınıfları ve güler yüzlü personeli ile göz doldurmaktadır. Daha önce burada çocukları eğitim alan ailelerde olumlu yorumları göz önüne alınmalıdır.

Sınıflarının yeterli büyüklük ve ekipmana sahip olmasının yanında deneyimli öğretmenleri de anaokulunun artıları arasındadır. Tüm bunlar ile beraber anaokulu uzun zamandır aktiftir.

Anaokulu tabi ki tüm ebeveynlerin çok dikkat ettiği bir konudur. Bu konuda ince eleyip sık dokumakta fayda olduğu çok açıktır. Bu sebeple bu anaokulunu çocuklarını göndermeyi düşünen ailelerin aşağıdaki iletişim numarasında anaokulunun sorumlusuna ulaşmaları ve gerekli bilgileri almaları gerekir.

Anaokulunun en önemli artıları;

  • Ulaşılabilir konum
  • Deneyimli öğretmenler
  • Tecrübeli idare yönetimi
  • Yeterli oyun alanları

Bu bilgileri ışığında tabi son söz değerli velilerindir. Unutmamak gerekir ki iyi bir anaokulu eğitimi başarılı eğitim sürecinin temelidir. Temeli sağlam olan binalar yıkılmadığı gibi eğitim temeli sağlam olan çocuklar da eğitim sürecinde zorlanmazlar. İlk Gelişim Anaokulu keçiören.

Özel Keçiören İlk Gelişim Anaokulu:

İletişim Tel:05447364580

Yorum yapın