Artvin Kreşleri Fiyatları

Artvin Kreşleri Fiyatları

Artvin Kreşleri Fiyatları Anaokulları 2021. Her yıl memur atamaları oluyor. Bir çok  Vali, kaymakam, hemşire, doktor, mühendis, asker, avukat, polis ve savcı bulunduğu ilden başka illere atanmaktadır.

Bu nedenle bir çok devlet memuru gideceği ilde çocuklarına kreş, anaokulu, ilk okul, dershane, lise ve özel okul aramaktadır. Bazı annelerde hem çok bakıcısı hem de bebek bakıcısı aramaktadır.

Kreş araştıran anneler babalar kreşin özellikleri, fiyatları, konumu ve bina özelliklerini bakmaktadır. Öncelikle internetten evine, lojmanına yakın mı ? Google da ve sitelerde forumlarda kreşler hakkında yorum, tavsiye ve şikayetleri okumaktadır.  Google aramaları  “Artvin en iyi kreşleri ” gibi aramalar yapıyor.

Kreşin /anaokulun web sitesi de olmazsa olmazlar arasında ve güven vericidir. İlk bakılan yer internette kreşin sitesi var mı ? Şikayet com üzerinde şikayet var mı ? Olumlu olumsuz kaç adet yorum var buna bakılır.

Kısaca kreş aramak için en önemli yer  ortak internet siteleridir. İlk önce internetten bulunan kreş / anaokulları listesi yapılıyor. Atanan ile ilçeye taşındıktan sonra listedeki kreşler yerinde gezilerek bina, bahçe  ve sınıflar gibi özellikler inceleniyor. Ayrıca yabancı dil, servis, yemek gibi konular konuşuluyor.

Bizlerde sizler için google ve diğer arama motorlarından araştırma yaparak en iyi kreşleri bulup aşağıda sizlerle paylaşmaktayız.

Artvin Kreşleri Fiyatları

Kreş ve anaokulların verdiği hizmete göre değişmektedir.  Yaş grubuna göre 0 1 2 3 4 5 6, yemek, servis, yabancı dil, Yüzme, santranç ve diğer faktörlere göre değişmektedir. Anneli annesi oyun grubu yarın gün. 0 2 yaş grubu Özel ve devlet belediye kreşleri tavsiye.

Sizlerin de bir kreş, anaokulu, yuva, gündüz bakım evi veya okul öncesi kurumunuz varsa, bilgilerini bu makale altına yorum yaparak veya iletişimden bizlere gönderin ekleyelim.

Kreş genel bilgisi ismi, telefonu web sitesini. Fiyatları, yemek ve servis gibi bilgilerini.

Bir anne ve baba iseniz kreş hakkında yorum ve deneyimlerinizi makale altına yazabilirsiniz.

” XXX Kreş fiyatları 1500 TL, öğretmeleri çok ilgili, bahçesi oyun alanları çok büyük, yemekleri çok kötü v.b.”

Artvin Kreşleri ;

Zübeyde Hanım Anaokulu

Adres : Çarşı Mah. Çok Katlı Otopark Üstü ARTVİN/MERKEZ
Telefon : 0 466 212 76 07
Web : http://artvinzubeyde.meb.k12.tr/

Artvin Kreşleri Fiyatları

Artvin Kreşleri Fiyatları

Milli Egemenlik Anaokulu

Adres: Orta Mah. Şen Sok. No36 ARTVİN /MERKEZ
Telefon : (466) 212 29 11
Web : http://milliegemenlikanaokulu.meb.k12.tr/

 

Yorum yapın