Ağrı Kreşleri Fiyatları

Ağrı Kreşleri Fiyatları

Ağrı Kreşleri Fiyatları 2021. Kreş Nedir ?  Yuvalar veya çocuk yuvaları, 0 ile 12 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların ve gerekli durumlarda 12 yaşını dolduran kız çocuklarının, bedensel, psikolojik ve sosyal gelişimlerini sağlamak ve eğitmek amacıyla kurulmuş zorunlu yatılı sosyal hizmet kuruluşlardır.

Kreşler, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Buralarda korunmaya muhtaç çocuklar, özgüveni olan, sorumluluk sahibi, kendilerini düzgün ifade edebilen, bağımsız düşünen ve karar verebilen bireyler olarak yetiştirilmektedir. Ayı zamanda çocukların duygusal, fiziksel, zihinsel ve sosyal açılarda sağlıklı olmaları, doğru temel alışkanlıklar elde etmeleri ve milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlere bağlı olarak yetiştirmeleri hedef alınmıştır.

Kreş Yaşı Ne Olmalı ?

Anaokulu Kreş yaşı kaçtır ? Bilindiği gibi 3 yaşındaki çocuklar ilköğretim öncesi eğitimlerini anaokullarında almaktadır. 3 yaş öncesi çocuklar ise anaokulu yerine kreşe verilmektedir. Kreşe başlama yaşı konusunda ise uzmanlar net bir sınır koyamamaktadır. Çocuk eğer ruhsal ve fiziksel olarak uygun görülüyorsa, genelde ikinci yaşını doldurdukları andan itibaren kreşe verilebilir.

Günümüzde çocuklar ne yazık ki apartmanlarda büyümek zorundadır. Böyle olunca sadece anne ve babaların ve ailedeki diğer kişilerin eline kalmaktadır. Bu ise çocuğun sosyalleşmesinin önünde ciddi bir engeldir. Büyükler her ne kadar çocuk ile çocuk olmaya çalışsa da, bu hem uzun süreli olamamakta hem de çoğu zaman çocuğa yetmemektedir. Üstelik büyükler çocuğa karşı daha hoşgörülü davrandıkları için de çocuklar her dediklerini yaptırabilmekte ve paylaşmayı e kuralları bilememektedir.

Ağrı Kreş Fiyatları

Kreş ve anaokulların verdiği hizmete göre değişmektedir.  Yaş grubuna göre 0 1 2 3 4 5 6, yemek, servis, yabancı dil, Yüzme, santraç ve diğer faktörlere göre değişmektedir. Anneli annesi oyun grubu yarın gün. 0 2 yaş grubu Özel ve devlet belediye kreşleri tavsiye.

Sitede Ağrı ili merkezinde faaliyet gösteren en iyi kreşleri ve anaokulunun iletişim bilgilerini aktarıyoruz. Siz de bu sitede yer almak istiyorsanız, vakit geçirmeden kreş veya anaokulu bilgilerinizi bizimle paylaşın. Her hangi bir fiyat talep edilmeden, eğitim kuruluşunuz bu sitede yer alacaktır. Özel veya devlet kreşleri olabilir.

Ağrı ilçeleri kreşleri anaokulları için tıklayınız.

Ağrı Kreşleri;

Sevimli Anaokulu

Adres : Abide mahallesi Şeker Fabrikası Kampüsü Karşısı Batıkent
Okulumuz il merkezindedir. Halk otobüsleri okulumuza çok yakın bir noktadan geçmektedir.
Telefon : 04722158072
Web : http://sevimlianaokulu.meb.k12.tr

Ağrı Özel Akademi Çocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Adres : Fırat mahhallesi 1011 Sokak Beyza Apartman C Blok Giriş Kat 04040 Agrı
Telefon : 0543 280 08 04
Web :

Ağrı Kreşleri Fiyatları

Ağrı ilkim Anaokulu

Adres : MEHMET AKİF ERSOY MAH. ÇEVRE YOLU CAD. USPET PETROL(HASANKEYF) BLOK NO: 116A MERKEZ / AĞRI
Telefon : 0 507047 85 22

Yorum yapın