Afyon Kreşleri Fiyatları

Afyon Kreşleri Fiyatları

Afyon Kreşleri Fiyatları 2021. Çocuk Yuvası Nedir ?  Yuvalar veya çocuk yuvaları, 0 ile 12 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların ve gerekli durumlarda 12 yaşını dolduran kız çocuklarının, bedensel, psikolojik ve sosyal gelişimlerini sağlamak ve eğitmek amacıyla kurulmuş zorunlu yatılı sosyal hizmet kuruluşlardır.

Kreşler, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Buralarda korunmaya muhtaç çocuklar, özgüveni olan, sorumluluk sahibi, kendilerini düzgün ifade edebilen, bağımsız düşünen ve karar verebilen bireyler olarak yetiştirilmektedir. Ayı zamanda çocukların duygusal, fiziksel, zihinsel ve sosyal açılarda sağlıklı olmaları, doğru temel alışkanlıklar elde etmeleri ve milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlere bağlı olarak yetiştirmeleri hedef alınmıştır.

Kreş Yaşı Ne Olmalı ?

Anaokulu Kreş yaşı kaçtır ? Bilindiği gibi 3 yaşındaki çocuklar ilköğretim öncesi eğitimlerini anaokullarında almaktadır. 3 yaş öncesi çocuklar ise anaokulu yerine kreşe verilmektedir. Kreşe başlama yaşı konusunda ise uzmanlar net bir sınır koyamamaktadır. Çocuk eğer ruhsal ve fiziksel olarak uygun görülüyorsa, genelde ikinci yaşını doldurdukları andan itibaren kreşe verilebilir.

Günümüzde çocuklar ne yazık ki apartmanlarda büyümek zorundadır. Böyle olunca sadece anne ve babaların ve ailedeki diğer kişilerin eline kalmaktadır. Bu ise çocuğun sosyalleşmesinin önünde ciddi bir engeldir. Büyükler her ne kadar çocuk ile çocuk olmaya çalışsa da, bu hem uzun süreli olamamakta hem de çoğu zaman çocuğa yetmemektedir. Üstelik büyükler çocuğa karşı daha hoşgörülü davrandıkları için de çocuklar her dediklerini yaptırabilmekte ve paylaşmayı e kuralları bilememektedir.

Afyon Kreş Fiyatları

Kreş ve anaokulların verdiği hizmete göre değişmektedir.  Yaş grubuna göre 0 1 2 3 4 5 6, yemek, servis, yabancı dil, Yüzme, santraç ve diğer faktörlere göre değişmektedir. Anneli annesi oyun grubu yarın gün. 0 2 yaş grubu Özel ve devlet belediye kreşleri.

Sitede Afyonkarahisar ili merkezinde faaliyet gösteren en iyi kreşleri ve anaokulunun iletişim bilgilerini aktarıyoruz. Siz de bu sitede yer almak istiyorsanız, vakit geçirmeden kreş veya anaokulu bilgilerinizi bizimle paylaşın. Her hangi bir fiyat talep edilmeden, eğitim kuruluşunuz bu sitede yer alacaktır. Özel veya devlet kreşleri olabilir.

Afyon ilçeleri kreşleri anaokulları için tıklayınız.

Afyon Kreşleri;

Gül Bahçesi Kreş ve Anaokulu

ADRES : Ali İhsan Paşa Mah. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Cd. No:29 03040 AFYONKARAHİSAR / Merkez
TELEFON : +90 272 216 22 33 +90 543 318 02 05
EMAİL : [email protected]
Web : http://www.afyongulbahcesi.com/

Afyon Kreşleri Fiyatları

Afyon Kreşleri Fiyatları

Asım Kocabıyık Anaokulu

Selçuklu Mahallesi Adnan Kahveci cad. 1364 .sokak No 6 Afyonkarahisar
3 km Dolmuş
02722291106—-
02722291106
Göndermek için tıklayınız
http://asimkocabiyikanaokulu.meb.k12.tr

Afyon Küçük Şeyler Anaokulu

İletişim : (0 272) 223 64 64
Adres : Ali çetinkaya mahallesi istasyon caddesi 3/1a 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyon Türkiye
WEb : https://afyon-kucuk-seyler-anaokulu.business.site/

Yorum yapın